Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem

Vianočná výzdoba nielen v obývačke

Vianoce sú za dverami, vonku sme nimi doslova obklopení a tak si ich samozrejme chceme pripomenúť aj doma. Nádherne vyzdobený byt patrí k adventu rovnako, ako stretávanie sa s rodinou a priateľmi. Máme pre Vás niekoľko zaujímavých, menej obvyklých tipov.

Aj keď klasickými farbami Vianoc sú historicky červená a zelená, v posledných rokoch sa objavujú aj iné trendy. Každý rok tak dominuje iná, zvláštna a nezvyčajná farba v často nečakanom kontraste. Už sme zažili kombinácie ako napr. fialová a zlatá alebo modrá a strieborná. Aj my sa Vám pokúsime dať pár netradičných tipov na vianočné dekorácie.

Pretože ak chcete svojmu bývaniu vdýchnuť naozaj vianočnú atmosféru, na farbách až tak nezáleží. Tu je dôležitý, rovnako ako všade inde, predovšetkým nápad a originalita. Počíta sa aj vtip, pretože Vianoce by predsa mali byť predovšetkým ŠŤASTNÉ a VESELÉ.

Ozdobte si vstupné dvere a verte, že táto dekorácia upúta zraky všetkých. Veniec alebo inú klasickú  dekoráciu na dverách má každý, ale medvedíka Bobbyho budete mať zaručene len Vy!

 Ďalším obľúbeným miestom pre zdobenie sú okná. Oko je oknom do duše a okno je zase okom Vášho bytu. Ozdobte svoje okná nádhernými trblietavými hviezdami a každá ďalšia dekorácia bude zbytočná. 24 žiariacich hviezdičiek o priemere 2,5 - 5 cm. Ak nie ste priaznivci trblietavých dekorácií, potom vyskúšajte tieto jemné vločky s dúhovým leskom. V sade je ich 11 kusov a pretože vonku to zatiaľ na biele Vianoce nevyzerá, možno to budú jediné vločky, ktoré tento rok za oknom uvidíte.


V obývacej izbe pri sledovaní vianočných rozprávok Vám určite skvele poslúži hrejivá a hebká flísová deka. A na sviatky musí mať samozrejme vianočný motív. Deka s nádherným obrázkom zasneženej dedinky bude pre Vás tá pravá! Rozmery 130 x 160, materiál 100% polyester-fleece.


A s vianočnou atmosférou nesmieme zabudnúť ani na spálňu. Vyskúšajte posteľnú bielizeň s rovnakým motívom zasneženej dedinky, uvidíte, že spanie v nej bude naozaj sviatkom. Je z veľmi kvalitného mikrovlákna, ktoré je možné prať na 60 ° C. Obliečky obsahujú povlak na vankúš s rozmermi 80 x 80 cm a obliečku na prikrývku 135 x 200 cm.


Posledným naším tipom je špeciálny vianočný toaletný papier. Verte, že po návšteve Vašej toalety budú mať Vaši blízki aj hostia vždy pusu od ucha k uchu. Spoločníkom im tam totiž bude veselý Santa! Šírka 10 cm, dĺžka 4 metre.

L
Prihlásenie
*
*
Zapomenuté heslo
Zabudnuté heslo
L
Hore r
r
o