Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem

Užite si Vianoce v pohodlí svojho domova 

Každým dňom sú Vianoce bližšie a bližšie, preto je najvyšší čas vyzdobiť svoj domov krásnymi vianočnými dekoráciami. Ak ešte nemáte hotovo a tápate, čím by ste si doma vykúzlili tú pravú sviatočnú atmosféru, inšpirujte sa u nás. 

Pri pomyslení na vianočné sviatky si často ako prvé vybavíme farebné svetielka. Prečo ich nemať aj doma? Hneď Vás naladia na tú správnu sviatočnú náladu. Ľudia si svetielkami najčastejšie zdobia okná, skúste to tiež. Krásne v nich vynikne originálna svetelná reťaz s kvetmi. Jej veľkou výhodou je, že k nej nemusíte  v blízkosti hľadať zásuvku - reťaz je totiž na batérie. Umiestniť ju  možno naozaj kamkoľvek. Ak chcete mať v okne niečo trochu farebnejšieho, potom je pre Vás tým pravým LED záves so snehovými vločkami. Ten je potrebné zapojiť do zásuvky. Ak máte vo zvyku zdobiť štedrovečerný stôl, skúste to tento rok trochu inak. Čo tak elegantná svetelná reťaz s perličkami a LED svetlom. Večeru si pri pohľade na ňu hneď viac vychutnáte.

 Nezabudnite ani na vonkajšiu svetelnú výzdobu. Ak sa pýšite záhradou, môžete cestu k domu doplniť trebárs o svietiace stromčeky. Sú solárne, takže prívod energie nemusíte riešiť. To isté platí aj o LED solárnych cencúľoch, ktorými môžete ozdobiť napríklad stromček na záhrade alebo ich zavesiť pod odkvap. Ak bývate v byte, môžete cencúle prirobiť tiež na zábradlie svojho balkóna. Okoloidúci sa na tú krásu určite nebudú môcť vynadívať :-)

Chcete mať v okne niečo iné ako svetielka alebo by ste ich naopak radi doplnili a nejakú ďalšiu dekoráciu? Krásne sa na ňom budú vynímať trblietavé vločky. Sú samolepiace, takže ich nemusíte zložito vešať a po Vianociach ich jednoducho zložíte. Na okno môžete zavesiť tiež zaujímavú ratanovú vianočnú hviezdu. Je decentná a pritom vďaka glitrovému zdobeniu nikdy nezostane bez povšimnutia. Pokiaľ ju nechcete mať na okne, môžete ju zavesiť aj na stenu alebo napríklad na dvere. Na vchodových dverách bude krásne vyzerať tiež zlatá dekorácia s vianočnými guľami a hviezdou. Návšteva tak bude vedieť, že u Vás už Vianoce začali.

Dôležitá  je tiež adventná výzdoba stola. Napríklad na konferenčný stolík v obývacej izbe sa skvele hodí vianočná kytica. Je síce umelá, ale je vyrobená natoľko precízne, že vyzerá ako živá. Pokiaľ máte Vianoce spojené s vôňou škorice, potom Vám určite urobí radosť LED vianočný domček. Umiestniť ho môžete pokojne stranou na odkladací stolík. Akonáhle rozsvietite svetlo v domčeku, začne sa z neho uvoľňovať vôňa dreva alebo škorice a vo Vašom domove tak naladí nezameniteľný pocit sviatočnej pohody. Ak máte radi sviečky, ale nechcete ich pri každom odchode z miestnosti sfukovať, sú pre Vás ideálnym riešením LED čajové sviečky v tvare zlatej hviezdy. V kombinácii s ostatnou vianočnou výzdobou budú vyzerať naozaj úchvatne. Pri prestieraní stola na štedrovečernú večeru nezabudnite ani na tematický obrus. Ak si na farebné motívy a vzory príliš nepotrpíte, skúste niečo jednoduchšieho. Čo treba tento jednofarebný čipkový obrus? Akékoľvek ďalšie dekorácie, ktoré budete chcieť na stôl umiestniť, sa k nemu bude hodiť a výsledok bude skrátka dokonalý.

Ak tento rok nechcete alebo nemôžete mať doma živý vianočný stromček, máme pre Vás riešenie. Kúpte si umelý! Ten od nás je navyše už ozdobený 80 žiarovkami, takže nemusíte riešiť zdĺhavé rozmotávanie žiaroviek a ich následné umiestňovanie na stromček. Stačí, keď stromček dozdobíte ozdobami a Vianoce môžu začať!
 

L
Prihlásenie
*
*
Zapomenuté heslo
Zabudnuté heslo
L
Hore r
r
o