Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem

Rozžiarená spálňa

Pretože spálňa je miestnosť, kde k zmene stačí len veľmi málo, určite Vám nebudeme radiť výmenu nábytku. Práve posteľ a predovšetkým matrac je to najdôležitejšie na príjemný spánok. My Vám chceme ponúknuť skôr menšiu – dizajnovú – zmenu, ktorú ľahko a lacno vytvoríte pomocou bytového textilu. A aj keď je táto zmena malá a nenáročná, je veľmi efektná a zrejmá na prvý pohľad.

V jari sa báječne hodia kvetinové vzory. Nechajte rozkvitnúť i svoju spálňu a uvidíte, že sa Vám bude lepšie zaspávať i vstávať! Môžete zvoliť svetlú posteľnú bielizeň s nádhernými veľkoformátovými ľaliami alebo vyskúšať zaujímavý motív ruží na tmavom podklade. Krásne sú tiež výrazné hortenzie a stále veľmi obľúbený nežný vzor paisley.


Ďalším spôsobom, ako oživiť interiér spálne sú predložky a koberčeky. A pretože je jar a naším cieľom je dostať túto krásnu atmosféru i dovnútra bytu, ponúkame Vám tieto produkty so sviežimi motívmi kvetín, motýlikov a patchworku..
 

L
Prihlásenie
*
*
Zapomenuté heslo
Zabudnuté heslo
L
Hore r
r
o