Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem

Praktické kuchynské vychytávky

Je vedecky dokázané, že ženy strávia prípravou pokrmov dva až tri roky života. A aj keď sa kuchynské spotrebiče neustále vyvíjajú a proti našim predkom máme dnes skvelé technológie, ktoré nám prácu v kuchyni veľmi uľahčujú, rovnako je to stále veľmi vysoké číslo. Takže určite nebude na škodu predstaviť pár vychytávok, ktoré nám pomôžu ešte trochu skrátiť čas strávený varením a pečením.

Iste so mnou budete súhlasiť, že veľké percento času stráveného v kuchyni nám zaberie príprava potravín na varenie. Je to rôzne krájanie, stláčanie, naklepávanie, porciovanie a obaľovanie. Snažila som sa pre Vás vybrať niekoľko praktických pomocníkov, ktoré vám toto všetko dokážu ušetriť. Spoločné majú ešte to, že sú všetci z kvalitného plastu, ktorý sa ľahko udržuje a ešte navyše - vo sviežich a veselých farbách, ktoré vašu kuchyňu príjemne oživia.

Tento červený multifunkčný zázrak nakrája, naseká a naporciuje nielen cibuľu a cesnak, ale aj bylinky, a dokonca aj orechy! Vyskúšajte ho a už nebudete chcieť nikdy iný. Zabráni slzám po krájaní cibule, zamedzí bolenie drobných kĺbov po náročnom a dlhom zvieraní noža a v neposlednom rade tiež zamedzí tomu, aby vaše ruky nevábne voňali po cibuli a cesnaku. Vďaka tomuto krájaču s nimi totiž vôbec neprídu do styku!

Dlhá rukoväť funguje na princípe páky, a tak vďaka tomuto lisu vytlačíte ľahko a bez použitia väčšej sily nielen citrusy, ale aj hrozno, paradajky, mäkké hrušky a mnoho ďalších druhov ovocia a zeleniny.

Zatočte s neporiadkom a tiež s neustálym vyberaním rôznych dóz, keď potrebujete až tú zadnú! Šikovný zakladač s rotujúcim podstavcom Vám umožní mať všetko prehľadne usporiadané. Tento báječný otočný box Vám jednoduchým pootočením komfortne "privezie" zadné poháre priebehu niekoľkých sekúnd.

Máte rada krásne vykrojenú zeleninu, ale na druhej strane Vás nebaví tráviť veľa času touto činnosťou? Máme pre Vás riešenie! Je ním tento ostrý krájač s dvojitou čepeľou. S jeho pomocou vykúzlite nielen krásne zeleninové špirály v dvoch veľkostiach, ale nabrúsite s ním aj čepele svojich kuchynských nožov! To je teda bezpochyby mnohostranný pomocník!

Čo máte doma najradšej obaľované? Bravčové alebo kuracie rezne? Karfiol alebo syr? Alebo snáď jesenné poklady ako sú cuketa či patizón? Je to jedno, pretože teraz už bude obaľovanie všetkých týchto dobrôt doslova hračkou. Pre každú báječnú prísadu totiž budete mať vlastnú misku. Misky sa jednoducho prepoja a môžete ísť na vec. Vaša pracovná plocha zostane čistá.

A posledným naším tipom pre Vás je úplne dokonalý lis na cesnak. Vďaka tejto pomôcke, zostanú vaše ruky vždy čisté a voňavé. ​​Otočíte len rukoväťou a hotovo.

Tak čo hovoríte, neskrátite si tú dobu strávenú v kuchyni zbytočnými aktivitami a nevenujete ju niečomu, čo je naozaj dôležité? Ja teda určite áno 😊

 

 

Príjemný deň

Vám praje Alena z 3Pagen

L
Prihlásenie
*
*
Zapomenuté heslo
Zabudnuté heslo
L
Hore r
r
o