Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem

Najkrajšie veľkonočné dekorácie

 Jar už začína pomaly vystrkovať rožky a čo nevidieť je tu Veľká noc. Aj keď mojím najobľúbenejším sviatkom v roku sú Vianoce, Veľká noc je hneď na druhom mieste 😊. Byt vonia čistotou po jarnom upratovaní a láka nás k vyzdobeniu. Vybrala som pre Vás pár noviniek z oblasti jarných dekorácií, ktoré  sa Vám zapáčia rovnako ako mne. Pretože sama nie som priaznivcom lapačov prachu, zvolila som skôr praktické veci, teda produkty dennej potreby, iba v jarno-veľkonočnej podobe. 

Kde inde začať s veľkonočnou výzdobou než pri vstupných dverách. Nech každý vidí, že ste na sviatky jari naozaj pripravení. Iste so mnou budete súhlasiť, že zavesenie venca je to najmenej. A akokoľvek je to jednoduché, urobí to vážne veľkú parádu! To, že dekorácie na Veľkú noc nemusia byť nijako krikľavo farebné, dokazuje práve tento krásny veľkonočný veniec s množstvom zelene, jemne sfarbenými vajíčkami a zajačikom z prírodných materiálov. Decentne ozdobí Vaše dvere a nenechá nikoho na pochybách, že tu bývajú ľudia, ktorí majú vkus. 

Krásne prestretý stôl je tiež veľmi dôležitý. Keď si zaobstaráte tento dekoratívny obrus s vyšívanými narcismi, nemusíte ho mať na stole len po dobu týchto sviatkov, ale môžete sa z neho tešiť v podstate celú jar. Ja osobne teda dávam prednosť výrazne farebnému obrusu s menším dekoratívnym naperonom. Preto som mala radosť, že si ho môžem zaobstarať práve v tejto dekorácií- s narcismi. Jeho nežné výšivky, efektné prestrihy a jemný lesk sa budú báječne vynímať na veľkom červenom alebo zelenom obruse. 

K obrusu s dekoráciou narcisov sa bude skvele hodiť aj táto ozdobná sviečka využívajúca technológiu LED. Vyzerá ako klasická vosková, ale vďaka bezpečnému diódovému osvetleniu, pri nej nehrozí požiar. A keby sa Vám snáď zdalo, že dekorácií narcisov nie je ešte dosť, môžete si zaobstarať praktickú krátku záclonku do polovice okna. Upevňuje sa na garniže a ochráni Vás pred zvedavými pohľadmi, bez toho, aby zamedzila prístupu slnka a svetla. Najlepšie sa asi bude vynímať v kuchyni, kde je dostatok svetla veľmi dôležitý po celý deň. 

Teraz sa Vám už bude možno zdať, že som narcismi priamo posadnutá, ale nie je tomu tak. Veď táto krásna svieža žltá kvetina je proste akýmsi nekorunovaným symbolom jari a Veľkej noci. Preto by som Vašej pozornosti ešte rada odporučila poslednú dekoráciu s týmto motívom. Je ňou pôsobivý aranžmán, ktorý si môžete postaviť na stôl alebo komodu tak, aby bol na očiach všetkým prichádzajúcim. Rozkvitnuté narcisy, zelený krušpán, hustý mach, sedmokrásky a k tomu všetkému ešte roztomilý zajačik. Táto dekorácia sa nebude páčiť len deťom, ale očarí všetkých vašich hostí. 

A na záver niečo pre maškrtníkov. Keď som dostala od kolegyne správu, že dorazili, neodolala som a zabehla som si po ne do skladu ochutnať ich 😊. A nezostalo len pri tom. Ihneď som si pár balení kúpila nielen pre seba, ale aj pre mojich členov rodiny, o ktorých viem, že im budú tiež chutiť. Ide o absolútne senzačné veľkonočné vajíčka z mliečnej čokolády, plnené šťavnatou jahodovou a pomarančovou náplňou. Dobrú chuť a krásne veľkonočné sviatky!

 

 

Príjemný deň

Vám praje Alena z Magnet 3Pagen

L
Prihlásenie
*
*
Zapomenuté heslo
Zabudnuté heslo
L
Hore r
r
o