Už 55 rokov vám prinášame praktické riešenia pre domácnosť

Vychytávky a pomocníkov do domácnosti u nás nájdete už 55 rokov! Objavte kvalitné produkty, ktoré sme ponúkali vtedy aj teraz a zaspomínajte s nami na všetky dôležité chvíle.

Magnet oslavuje 55 rokov!

Už od roku 1967 u nás môžete kúpiť kvalitné a praktické vychytávky aj dekorácie za skvelé ceny. Počas rokov sme rozšírili kategórie aj ponuku produktov, začali sme katalógy posielať zdarma a zväčšili náš sortiment o tisícky produktov. Taktiež rozdávame radosť v podobe darčekov a súťaží.
Zistiť viac

História a míľniky

 

1967 – Vznik Magnetu

Spúšťame zásielkový obchod Magnet. Všetci si tak môžu objednať tovar z pohodlia domova a ušetriť čas. Sme jediní tohto druhu v ČSSR.

 
 

1985 – 5,5 milióna objednávok!

Do konca roka 1985 sme vybavili 5,5 milióna objednávok!

 

1989 – Pridávame západný tovar

Do našich katalógov pridávame do tej doby ťažko dostupné produkty: značky Bosch, Gorenje, Siemens, Philips a ďalšie.

 
 

1999 – Spúšťame webové stránky!

Internet bol v SR horúcou novinkou, keď sme spustili webové stránky a ponúkli zákazníkom prelomové online nakupovanie našich produktov.

 

2007 – Značka 3Pagen je tu!

Predstavili sme značku 3Pagen, na Slovensku známu ako Magnet 3Pagen. V Nemecku patrí medzi najúspešnejšie zásielkové firmy so sortimentom domácich potrieb a dekorácií.

 
 

2022 – Oslavujeme 55 rokov!

Počas rokov sme zvýšili množstvo tovaru a rozšírili sortiment. Teraz si môžu zákazníci vyberať z bohatej ponuky až 3 000 produktov.

Magnet 3Pagen: vtedy a dnes

Kvalitné produkty nestárnu. V ponuke máme veľa vychytávok, ktoré ste si mohli zakúpiť vtedy a môžu byť vaše aj teraz. Produkty navyše dostali modernejší dizajn.

Kávovar na prekvapkávanú kávu zbožňovali už naše babičky a mamičky a teraz sa vracia do módy. Mechanický vysávač stále nepotrebuje elektrinu a kvalitne s ním vyčistíte podlahu aj koberec. Pomocníkov na varenie nie je nikdy dosť: naše panvice sú preto v stálom reportoári. Oddýchnite si v kresle prekrytom poťahom, ktorý sa zákazníkom osvedčil ako spoľahlivý ochranca pred odrením a nečistotami.
Zistiť viac

Šikovné riešenie pre ďalšie generácie

Zakúpte si pomocníkov, ktorých budú používať aj ďalšie generácie. S pekárňou na chlieb si ho upečiete podľa vlastných predstáv a ešte ušetríte. V sieťovke donesiete domov aj objemný nákup. Je skladná a nie je z plastu, takže nezaťažíte prírodu.
Zistiť viac
L
Prihlásenie
*
*
Zapomenuté heslo
Zabudnuté heslo
L
Hore r
r
o