Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem

Jar v byte

Aj keď vonkajšie teploty tomu zatiaľ nenasvedčujú, jar sa nezadržateľne blíži! Ak ste už aj vy naladení na teplé počasie a prvé kvety, rovnako ako ja, potom si ju môžeme vniesť zatiaľ aspoň do interiéru. A kto vie, možno ju tým privoláme aj von a dočkáme sa konečne hrejivých slnečných lúčov! 

Ja som veľkou fanúšičkou pekne ozdobených vstupných dverí. Mám na nich veniec prakticky neustále, striedam ho len podľa ročného obdobia a rôznych sviatkov. Na Veľkú noc ešte nemyslím, takže som vybrala tento krásny kúsok s jarnými kvetmi a stužkou. Roztomilé mačiatko môže tiež dobre evokovať jar, pretože na jar sa začínajú rodiť všetky mláďatá. Ale krásnych vencov s jarnými kvetmi nájdete u nás v e-shope oveľa viac. 

Keď už som pri tých dverách a vstupu do domu či bytu, tak táto pestrofarebná rohožka rozhodne prebúdza jarnú náladu. Či už predo dvermi do predsiene alebo napríklad na terase či balkóne, vždy Vás poteší svojimi jarnými motívmi a zachytí nečistoty z obuvi. Je z príjemného materiálu a ľahko sa čistí. Pokiaľ máte radšej iné motívy, vyberať môžete doslova z desiatok rôznych vzorov. Mačiatka, lienky, kvety dokonca aj pozdrav z malebného Toskánska, to všetko nájdete na našom webe. 

Ja osobne som umelé kvetiny v interiéri nikdy nemala rada, evokovali mi totiž cintorín, kam ma babička vodila celé detstvo. Ale musím uznať, že dnešné kúsky sú takmer na nerozoznanie od pravých. Z detských rokov mám v pamäti veľké a dosť škaredé tulipány z tvrdej gumy v neprirodzených farbách, ale musím povedať, že táto nádherná kytica sasaniek pôsobí doslova ako keby bola čerstvo natrhaná. Poteší oko aj dušu a navyše, nikdy neuvädne. 

A podobne aj tieto farebné jarné kvietky - narcisy, krókusy a sedmokrásky, sa budú nádherne vynímať v truhlíkoch na balkónoch práve v tomto období predjarí, keď sa ešte nemôžeme na počasie úplne spoľahnúť a často hrozia nečakané nočné mrazíky. Potom sa tieto umelé kvety môžu stať veselým predvojom vašich živých muškátov. Odolajú každému počasiu a budete to mať bez akejkoľvek starostlivosti! 

No a keď je reč o jari, nesmieme zabudnúť na jeden z jeho najvýraznejších a v súčasnej dobe jeden z najobľúbenejších symbolov - motýle. Tento motív sa tento rok objavuje na mnohých dekoráciách, ale i úžitkových predmetoch. Napríklad nežné obliečky s farebnými motýľmi na snehobielom podklade. Krásna súprava pre Vaše jarné noci. 

Ale aj Vaša kuchyňa sa môže rozžiariť týmto sviežim jarným motívom, napríklad na obruse s vrúbkovaným lemom, ktorý má špeciálnu vodeodolnú úpravu. Vaše motýle tu neohrozí ani vyliate červené víno! A keby ste predsa len niečo potrebovali utrieť, môžete použiť tieto vysoko absorpčné utierky s blankytne modrými motýľmi. 

A na čo by ste určite nemali zabudnúť pri jarnej výzdobe bytu sú okná. Oknám sa tiež hovorí oči domu (a bytu) a tam tiež najčastejšie spočinie nielen náš zrak, ale aj zrak okoloidúcich. A pretože počasie sa zatiaľ ešte naozaj netvári príliš pekne, získajte jarnú náladu vďaka týmto preslneným narcisom a motýľom. Vyzdobte si okná podľa svojej fantázie krásnym obrázkom. A ak nemáte práve náladu na narcisy, vyberte si iný z desiatok nalepovacích obrazov na okná, ktoré máme v sortimente. Potešia Vás motívy ako jarná lúka, motýle, čerešňové kvety, vtáky a ďalšie druhy kvetov. 

 

 

Príjemný deň

Vám praje Alena z 3Pagen

L
Prihlásenie
*
*
Zapomenuté heslo
Zabudnuté heslo
L
Hore r
r
o