Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem

Chytré skladovánie potravín

Leto sa blíži míľovými krokmi a my sa budeme stále viac pohybovať vonku. Že sme národom chatárov a chalupárov, o tom sme si už hovorili, takže je jasné, že s týmto „koníčkom“ alebo skôr spôsobom života, súvisí tiež stolovanie vonku. Podľa predpovedí meteorológov nás čaká ďalšie horúce a suché leto. Preto musíme počítať aj s väčším množstvom otravného hmyzu, predovšetkým mravcov, ktorí sucho priamo milujú. Poradíme Vám, ako ochrániť svoje potraviny nie len pred nimi.  

Pokiaľ radi jete vonku, iste ste už zažili nálety rôzneho hmyzu, ktorý je pochopiteľne Vašimi dobrotami úplne fascinovaný a hodlá si na nich pochutnať s Vami. Vyskúšajte napr. tieto poklopy dokonca udržia vďaka 2 mm silnej izolačnej vrstve aj požadovanú teplotu pokrmov a to jak studených, tak teplých aj niekoľko hodín. Po použití ich jednoducho „sklapnete“ a uložíte.

Šikovným pomocníkom nie len proti hmyzu je tiež 2-dielny košík na ovocie. Raz ich môžete použiť ako dekoratívny kôš na ovocie s praktickým vekom a inokedy ako sitko alebo cedidlo pri varení a príprave jedla.

Už ste pri stolovaní na záhrade či terase zažili, že by niekto kontroloval svoj nápoj pred každým dúškom? Preto si nápoje radšej zabezpečte týmito praktickými farebnými odklopnými viečkami. Jednoducho ich nasaďte na okraj pohára. Skvele držia a hmyzu nedajú šancu.

Žiadna záhradná párty či oslava sa nezaobíde bez mnohých misiek s rôznymi lahôdkami. Svojich hostí určite milo prekvapíte pekným a šikovným etažérom. Tento pomocník naservíruje lahôdky všetkého druhu v šiestich miskách. Po jedle sa box uzatvorí a ušetrí Vás otravného presypávania do úložných misiek.

A pre pokrmy v miskách by sa Vám mohli hodiť vkusné poklopy. Sú určite praktickejšie než hliníkové či plastové fólie. Jedlo je pod nimi chránené pred hmyzom, neosychá a vydrží dlhšie čerstvé. V sade je desať dielov rôznych veľkostí. Ľahké a úsporné používanie, údržba aj uloženie.

L
Prihlásenie
*
*
Zapomenuté heslo
Zabudnuté heslo
L
Hore r
r
o