Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácie Súhlasím

PRŠÍ, PRŠÍ, LEN SA LEJE…

A náš zákazník sa z okna smeje… chcelo by sa dodať. Pretože práve o tom, ako sa ochrániť pred nepriazňou počasia v podobe dažďa, ktorý býva obzvlášť v prelomových mesiacoch november a február veľmi nepríjemný, je náš nasledujúci článok. Taký letný dáždik, ten býva často vítaným pomocníkom záhradkárov a poľnohospodárov, ale chladné a daždivé nevľúdne počasie na prelome jesene a zimy prípadne zimy a jari, to je už niečo celkom iné.


Kvalitná meteorologická stanica u Vás doma sa hodí vždy, ale v období väčších dažďov je priamo nenahraditeľná. Vyskúšajte ju, je presnejšia než akákoľvek predpoveď počasia. Vedľa času (aj letného) a dátumu zobrazí tiež miestnu izbovú a vonkajšiu teplotu a mieru vlhkosti. Dokonca Vás upozorní aj na nebezpečenstvo plesne.

Pokiaľ máte zmysel pre humor a milujete veselé a zároveň funkčné dekorácie, zaobstarajte si tiež túto zábavnú „meteostanicu“ alabastrovej sovy, ktorá v závislosti na počasí mení svoju farbu. Tak vždy budete vedieť, či Vás čaká slnečné, daždivé alebo premenlivé počasie. Keď budú sovy modré, bude slnečno, keď ružové, rozhodne nezabudnite dáždnik a pokiaľ budú sivé, potom sa na dobre počasie tiež nespoliehajte, pretože sa môže rýchle zmeniť.

A pokiaľ ste už vonku a prekvapí Vás dážď, vyplatí sa Vám nosiť pri sebe tento praktický klobúčik. Vejde se ojde sa do každej kabelky, má jednotnú veľkosť a je okamžite v pohotovosti, aby Vám dážď nezničil účes a líčenie.

Ďalším mimoriadne praktickým pomocníkom, ktorý je ľahší ako dáždnik a spolu s vyššie uvedeným klobúčikom Vás dokonale ochráni pri nepriazni počasia, je perfektne zbalená pláštěnka. Taktiež sa hodí do každej kabelky a balónik, v ktorom je poskladaná, je rovnako praktickým príveskom na kľúče.

Pre milovníkov klasiky so zábavným a inovatívnym nádychom tu máme čierno-biely dáždnik, ktorý sa, len čo zaprší, rozžiari všetkými farbami dúhy. Je malý a zaručene sa vojde do každej kabelky.

Nie len na ľade, ale tiež na mokrom povrchu môžete ľahko pošmyknúť! A na schodoch nemusí taký pád vôbec skončiť dobre. Ochráňte vstup do svojho domu týmito ekoratívnymi rohožkami, ktoré dodajú Vašej chôdzi istotu a zároveň otrú z obuvi nečistoty.