Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácie Súhlasím

Svietnik "Anjel s pralinkami"

PRIDAJTE VAŠE HODNOTENIE
5,39 €

Produkt je v súčasnej dobe vypredaný.

  • * Prosím, vezmite na vedomie, že u potravín je vylúčená možnosť výmeny tovaru, okrem opodstatnenej reklamácie akosti. Môže obsahovať stopy arašidov, orechov, mlieka, vajec, sušeného ovocia, sóje a obilnín s obsahom lepku.
  • Triedená dodávka
  • Umelý kameň, 7 x 6,5 x 9,5 cm. Obsah 50 g. Dodávané bez čajovej sviečky.*
  • ČÍSLO TOVARU: 294.280

Recenzie produktu

Ø 0 na základe 0 hodnotenie


OHODNOŤTE AKO PRVÝ/Á!

Popis produktu

Nebesky krásny svietnik na čajovú sviečku, naplnený vynikajúcimi pralinkami v tvare šišiek - čarovný nielen ako darček. Zloženie: Cukor, rastlinný tuk (palmojadrový, palmový, kokosový), SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLIEKO, kakaové maslo, SUŠENÁ SRVÁTKA, LAKTÓZA, KAKAOVÁ HMOTA, KAKAO (netučné), pralinky 1 % (pasta z LIESKOVÝCH ORIEŠKOV, cukor), emulgátor, slnečnicový lecitín, emulgátor E476 , SUŠENÉ NÍZKOTUČNÉ MLIEKO, ryžová múka, PŠENIČNÁ MÚKA, PŠENIČNÝ GLUTÉN, PŠENIČNÝ SLAD, PŠENIČNÁ DEXTRÓZA, soľ, SUŠENÁ SLADKÁ SRVÁTKA, kakaový prášok, DREŇ Z LIESKOVÝCH ORIEŠKOV, prírodná aróma, vanilkový výťažok, arómy. Môže obsahovať stopy VAJÍČKA, VÝROBKY ZO SÓJE a iných ORECHOV! Uchovávajte v chlade a suchu do 18 °C! Min. trvanlivosť uvedená na obale.

Výrobca:
Pfeiffer + Sperl GmbH
Bahnhofstrasse 88
06901 Kemberg OT Bergwitz
Nemecko