Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácie Súhlasím

Obecná pravidla

Pravidlá akcie: "Oblek na voľný čas"

1. Táto akcia nie je založená na náhode, je určená tým, ktorí splnili stanovené podmienky (adresáti). Z akcií sú vylúčení zamestnanci spoločnosti CEMOD - CZ s.r.o., ich rodinní príslušníci a ďalej adresáti, ktorých objednávací lístok bude neúplný, nečitateľný alebo preškrtaný. Ponuka platí iba raz a nemôže byť súčasne kombinovaná s inou ponukou (netýka sa ponuky na zodpovednej obálke).

2. Adresát, ktorý si objedná tovar z katalógov MAGNET 3PAGEN a za tento tovar riadne zaplatí, získa oblek na voľný čas (nohavice a tričko) za zvýhodnenú cenu 3,99€. Ak si adresát objedná z katalógu, môže si zakúpiť vestu k obleku v rovnakej veľkosti za zvýhodnenú cenu 6,99€. Adresát dostane svoj produkt za zvýhodnenú cenu v balíku spolu s objednaným tovarom z katalógu. V prípade vyčerpania zásob darčeka zdarma je CEMOD - CZ s.r.o. oprávnený zaslať darček zdarma dodatočne v samostatnej zásielke alebo ho nahradiť iným darčekom zodpovedajúcej hodnoty.

3. V prípade vyčerpania zásob objednaného tovaru CEMOD - CZ s.r.o. nie je povinný tovar za zvýhodnenú cenu zaslať, poprípade je oprávnený zaslať ho dodatočne v samostatnej zásielke. V prípade vyčerpania zásob tovaru za zvýhodnenú cenu CEMOD - CZ s.r.o. nie je povinný tento tovar zaslať.

4. Mimoriadnu ponuku nemožno získať za nákup zobrazeného tovaru na zodpovednej obálke.

5. Za uvedenie e-mailovej adresy, ktorá nie je ešte v MAGNET 3PAGEN registrovaná a za nákup z katalógu v minimálnej hodnote 20,99€ získa zákazník darček v hodnote 20€.

6. Zaslaním objednávacieho lístku adresát schvaľuje bez výhrad tieto podmienky a inštrukcie, ktoré sú uvedené na dokumentoch vzťahujúcich sa k tejto ponukovej akcii a súhlasí s nimi.

Pravidlá akcie: "Súprava na voľný čas "

1. Adresát, ktorý si objedná tovar z katalógov MAGNET 3PAGEN a za tento tovar riadne zaplatí, získa 2-dielnu súpravu na voľný čas "Nordsee" (vestu + tričko s dlhým rukávom) za mimoriadnu cenu len 8,99€. K tomu si môže tiež objednať nohavice za skvelú cenu len 4,99€.

2. V prípade vyčerpania zásob darčeka zdarma je CEMOD - CZ s.r.o. oprávnený zaslať darček zdarma dodatočne v samostatnej zásielke alebo ho nahradiť iným darčekom zodpovedajúcej hodnoty.

3. V prípade vyčerpania zásob objednaného tovaru CEMOD - CZ s.r.o. nie je povinný tovar za zvýhodnenú cenu zaslať, poprípade je oprávnený zaslať ho dodatočne v samostatnej zásielke.

4. V prípade vyčerpania zásob tovaru za zvýhodnenú cenu CEMOD - CZ s.r.o. nie je povinný tento tovar zaslať.

5. Darček zadarmo alebo prémiu nemožno získať za nákup zobrazeného tovaru na zodpovednej obálke.

6. Za uvedenie e-mailovej adresy, ktorá nie je ešte u MAGNET 3PAGEN registrovaná a za nákup z katalógu v minimálnej hodnote 20.99 € získa zákazník darček v hodnote 20 €.

7. Zaslaním objednávacieho lístka adresát schvaľuje bez výhrad tieto podmienky a inštrukcie, ktoré sú uvedené na dokumentoch vzťahujúcich sa k tejto ponukovej akcii a súhlasí s nimi.

Pravidlá akcie: "Kávovar"

1. Táto akcia nie je založená na náhode, je určená tým, ktorí splnili stanovené podmienky (adresáti). Z akcií sú vylúčení zamestnanci spoločnosti CEMOD–CZ s.r.o., ich rodinní príslušníci a ďalej adresáti, ktorých objednávací lístok bude neúplný, nečitateľný alebo poškrtaný. Ponuka platí iba raz a nemôže byť súčasne kombinovaná s inou ponukou (netýka sa ponuky na odpovednej obálke).

2. Adresát, ktorý si objedná tovar z katalógov MAGNET 3PAGEN a za tento tovar riadne zaplatí, získa kávovar značky Altilux s 2 hrnčekmi vo farbe podľa svojho výberu za mimoriadnu cenu 9,99€. K tomu si tiež môže objednať dózu na kávu za zvýhodnenú cenu 3,99 €.

3. Nalepenie etikety nie je povinnou podmienkou účasti v akcii.

4. Adresát dostane svoj produkt za zvýhodnenú cenu v balíku spolu s objednaným tovarom z katalógu. V prípade vyčerpania zásob darčeka zadarmo je CEMOD – CZ s.r.o. oprávnený zaslať darček zadarmo dodatočne v samostatnej zásielke alebo ho nahradiť iným darčekom primeranej hodnoty.

5. V prípade vyčerpania zásob objednaného tovaru CEMOD – CZ s.r.o. nie je povinný tovar za zvýhodnenú cenu zaslať, prípadne je oprávnený zaslať ho dodatočne v samostatnej zásielke. V prípade vyčerpania zásob tovaru za zvýhodnenú cenu CEMOD – CZ s. r. o. nie je povinná tento tovar poslať.

6. Mimoriadnu ponuku nemožno získať za nákup tovaru na odpovednej obálke.

7. Za uvedenie e-mailovej adresy, ktorá nie je ešte u MAGNET 3PAGEN registrovaná a za nákup z katalógu v minimálnej hodnote 20.99 € získa zákazník darček v hodnote 20 €.

8. Zaslaním objednávacieho lístka adresát schvaľuje bez výhrad tieto podmienky a inštrukcie, ktoré sú uvedené na dokumentoch vzťahujúcich sa k tejto ponukovej akcii a súhlasí s nimi.

Pravidlá hier katalóg TK3

Pravidlá nájdete tu

Pravidlá súťaže "Súťaž o 10 000 €"

1. Spoločnosť CEMOD-CZ s.r.o., so sídlom Dělnická 390, 532 36 Pardubice, IČ 25629662, zapísaná v OR vedenom Krajským súdom v Hradci Králové, oddiel C, vložka 13638 (ďalej len "CEMOD-CZ") usporadúva a organizuje pri príležitosti oslavy narodenín v čase od 1. 1. 2017 do 31. 10. 2017 (ďalej len "doba trvania súťaže") súťaž s názvom "Súťaž o 10 000 EUR". CEMOD-CZ je prevádzkovateľom zásielkových obchodov "Blancheporte", Magnet-3Pagen "," modino "a" vypredaj-zlavy ". Počas tejto súťaže môže byť odoslanie ponuky k účasti v súťaži opakované. Súťaž môže byť prezentovaná v rôznej forme. Súťaž prebieha spoločne na území Českej a Slovenskej republiky. Tento dokument upravuje tú časť súťaže, ktorá sa uskutočňuje na území Slovenskej republiky.

2. Súťaž je určená zákazníkom CEMOD-CZ (ďalej len "zákazník"),ktorí splnia nižšie uvedené podmienky. Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci spoločnosti CEMOD-CZ a ich blízke osoby. Zo súťaže sú ďalej vylúčení zákazníci, ktorých prihláška do súťaže bude neúplná, nečitateľná, alebo nepresná. Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov, s trvalým pobytom a doručovacou adresou na území Českej republiky alebo Slovenskej republiky.

3. Do súťaže na území Českej a Slovenskej republiky sú vložené nasledujúce výhry:

- hlavná výhra - peňažná výhra 10 000 € (hlavná výhra);

- priebežné odmeny získavané pri súťažení:

- bonus 1 na zľavu 1,99 € (pre každého účastníka ihneď pri dostaní narodeninovej knižky - pozri ďalej),

- bonus 2 na zľavu 15% z objednávky,

- bonus 3 na darček pri objednávke nad 25 €,

- bonus 4 na zľavu vo výške podľa výšky nákupu takto:

• pri nákupe nad 30 € je zľava 8 €,

• pri nákupe nad 58 € je zľava 20 €,

• pri nákupe nad 78 € je zľava 30 €,

- bonus 5 na zľavu 50% z objednávky.

Do hodnoty objednávky sa na účely uplatnenia bonusov (vedľajších výhier) nezapočítava cena poštovného a balného a extra záruky. Bonusy pri vedľajších výhrach sú platné počas trvania súťaže. Získané zľavy nie je možné kombinovať s inými marketingovými akciami.

4. Princíp súťaže spočíva v tom, že účastník postupne využíva všetky priebežné dostané odmeny, čím sa pri využití poslednej z nich (tj. Bonusu 5 na zľavu 50 % z hodnoty objednávky), zaradí automaticky do súťaže o hlavnú výhru. Účastník musí pre účasť v súťaži zakúpiť narodeninovú knižku za 1,99 €. Túto je možné zakúpiť na www. magnet-3pagen.sk, www.blancheporte.sk,www.modino.sk, www.vypredaj-zlavy.sk alebo na objednávacom lístku Magnet 3Pagen a Blancheporte, prípadne aj iným spôsobom. Ihneď pri zakúpení narodeninovej knižky je v tejto uvedený kód pre bonus na zľavu 1,99 € (bonus 1), ktorý môže účastník využiť po celú dobu trvania súťaže. Kód pre využitie bonusu 1 nájde na objednávacom lístku. Len čo účastník vykoná ďalšiu objednávku, v ktorej využije bonus 1, získa ďalší kód pre bonus na zľavu na nákup 15% (bonus 2). Kód tohto bonusu bude odoslaný v zásielke spolu s objednaným tovarom. Takto účastník pokračuje (využíva postupne bonusy číslo jedna až päť) a to až do uskutočnenia štvrtého nákupu v poradí, kedy v balíčku obsahujúcom objednávku nájde objednávací lístok s kódom pre piatu odmenu - zľavu, ktorá je 50% (bonus 5). Len čo účastník využije bonus 5, je automaticky zaradený do súťaže o hlavnú výhru. Súťaže o hlavnú cenu je možné zúčastniť sa iba v prípade, že zákazník (účastník) postupne využije všetky bonusy 1 až 5. Pre využitie každého nasledujúceho bonusu je nutné využiť vždy všetky predchádzajúce bonusy. Podmienkou pre prihlásenie sa do súťaže je skutočnosť, že zákazník (účastník) objednal, zaslaný tovar prevzal a zaplatil pričom objednávky s bonusmi 1 - 5 boli uskutočnené jedným zákazníkom (zhodné zákaznícke číslo pri každej z objednávok)

5. Do súťaže v Českej a Slovenskej republike je ako hlavná výhra vložená jediná peňažná výhra v hodnote 10 000 € pre obe krajiny (250.000,- Kč v prípade, že výhercom bude osoba z Českej republiky alebo 10 000 Eur v prípade, že výhercom bude osoba zo Slovenskej republiky).

Akcie nie je možné sa zúčastniť bez vlastníctva narodeninovej knižky.

Pre prihlásenie do súťaže o hlavnú cenu musí účastník splniť nasledujúce podmienky:

1. V narodeninovej knižke nájde objednávací lístok s príslušným kódom pre bonus 1. Ten využije pri prvom nákupe tovaru u spoločnosti CEMOD-CZ. Pri tomto objednávacom lístku je bonus 1 (zľava 1,99 €) na nákup tovaru.

2. Kód pre využitie bonusu 2 príde zákazníkovi v balíčku s prvým nákupom, kde nájde objednávací lístok s príslušným kódom pre bonus 2. Pri druhom nákupe tovaru využije zľavu 15% na svoju objednávku.

3. Kód pre využitie bonusu 3 príde zákazníkovi v balíčku s druhým nákupom, kde nájde objednávací lístok s príslušným kódom pre bonus 3. Pri treťom nákupe tovaru využije ponuku darčeka zadarmo za objednávku nad 25 €.

4. Kód pre využitie bonusu 4 príde zákazníkovi v balíčku s tretím nákupom, kde nájde objednávací lístok s príslušným kódom pre bonus 4. Pri štvrtom nákupe tovaru využije zľavu, ktorú si sám vyberie podľa hodnoty objednávky (pri nákupe nad 30 € je zľava 8 €, pri nákupe nad 58 € je zľava 20 €, pri nákupe nad 78 € je zľava 30 €).

5. Kód pre využitie bonusu 5 príde zákazníkovi v balíčku so štvrtým nákupom, kde nájde objednávací lístok s príslušným kódom pre bonus 5. Pri piatom nákupe tovaru využije zľavu 50% na svoju objednávku. Týmto posledným nákupom vstupuje automaticky do súťaže o 1x 10 000 €, čím tiež vyjadruje svoj súhlas s účasťou v súťaži. Pravidlá pre využitie darčekov a šekov nájdete na jednotlivých objednávacích lístkoch alebo webových stránkach všetkých značiek uvedených v bode 4. Pokiaľ bude balík rozdelený do dvoch (viac) častí, bude objednávací lístok vložený vždy do 1. balíka.

6. Možné spôsoby objednávania a využívania bonusov:

a) poštou: zákazník odošle vyplnené objednávacie lístky s tovarom spoločnosti CEMOD-CZ späť na adresu pre objednávky tovaru. Príslušný kód bonusu bude na objednávacom lístku predtlačený.

b) telefonicky: zákazník oznámi pri objednávke operátorovi kód akcie pre daný bonus (ten nájde v priložených dokumentoch pri objednávacom lístku - teda v balíčku s objednaným tovarom);

c) prostredníctvom internetu: Ak si objedná zákazník tovar na www.magnet-3pagen.sk, www.blancheporte.sk, www.modino.sk, www.vypredaj-zlavy.sk zadá kód akcie pre daný bonus do košíka objednávky (ten nájde v priložených dokumentoch pri objednávacom lístku, ktorý je vždy vložený v balíčku s objednaným tovarom), ktorý zodpovedá tejto akcii, pri objednávke.

Adresa pre zaslanie objednávky zákazníka s vyplneným účastníckym kupónom je pre Českú republiku: MAGNET-3PAGEN, (BLANCHEPORTE, MODINO, VYPRODEJ-SLEVY), Dělnická 390, 532 36 Pardubice. Adresa pre Slovenskú republiku: MAGNET-3PAGEN, (BLANCHEPORTE, MODINO, VYPREDAJ-ZLAVY), P. O. BOX 91, 830 05 Bratislava 35.

7. Hlavnú výhru získa jeden zákazník, ktorý splní všetkých päť podmienok a ktorý v období od 1. 1. 2017 do 31. 10. 2017 vrátane urobí objednávky tovaru spoločnosti CEMOD-CZ alebo z internetového obchodu www.magnet-3pagen.sk, www .blancheporte.sk, www.modino.sk, www.vypredaj-zlavy.sk a bude mať za celú dobu trvania súťaže najvyšší súčet všetkých vykonaných objednávok prevedených v dobe konania súťaže. Do súčtu sa nezapočítava poštovné a balné ani cena extra záruky. Do súčtu nemožno započítať vrátený tovar, ktorý nebol vymenený za iný tovar. Do súčtu sa započítava cena tovaru skutočne poukázaná teda znížená o uplatnené zľavy a akcie. Objednávka vykonaná v čase trvania súťaže je taká objednávka, ktorá bola v tejto dobe zaslaná spôsobom podľa bodu 6 týchto pravidiel a bola v čase trvania súťaže uhradená. Po skončení hry, najneskôr do 31. 12. 2017, CEMOD-CZ určí jedného výhercu zo všetkých účastníkov, ktorí splnili tieto pravidlá súťaže. Výhercom sa stane ten účastník, ktorého súčet všetkých objednávok vykonaných, doručených a uhradených v dobe trvania súťaže bude najvyšší. V prípade zhody bude výherca ten účastník, ktorý poslednú objednávku urobil skôr. Na účely tejto súťaže sa za zaplatenú kúpnu cenu nepovažuje cena tovaru, vo vzťahu ku ktorému zákazník odstúpil od príslušnej kúpnej zmluvy počas obdobia od 1. 1. 2017 do 31. 10. 2017 alebo v priebehu 30 dní nasledujúcich po skončení súťaže, a to bez ohľadu na to, či spoločnosť CEMOD-CZ už vrátila tomuto zákazníkovi uhradenú kúpnu cenu alebo nie. Táto súťaž je spoločná pre zákazníkov z Českej republiky a Slovenskej republiky.

8. Výhercovi bude hlavná výhra odovzdaná v deň a na mieste, ktoré mu CEMOD-CZ písomne oznámi, prípadne mu bude výhra zaslaná na adresu oznámenú výhercom. Hlavná výhra bude odovzdaná formou symbolického poukazu a následne zaslaná na bežný účet výhercu podľa dohody výhercu s usporiadateľom. Odovzdanie výhry sa uskutoční najneskôr do 30 dní od určenia výhercu. Ak si neprevezme výherca výhru alebo ak neoznámi najneskôr do 31. 12. 2017spoločnosti CEMOD-CZ svoju adresu, na ktorú má byť výhra zaslaná najneskôr do 31. 12. 2017, alebo ak nebude výherca reagovať na výzvy CEMOD-CZ (nebude reagovať dlhšie ako 7 dní) výhra prepadá v prospech spoločnosti CEMOD-CZ. Zákazník berie na vedomie že výhra s hodnotou prevyšujúcou 350 eur je v súlade s ustanovením § 8 ods. 1 písm. j) zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov predmetom dane z príjmu fyzických osôb a výhru je povinný zdaniť výherca prostredníctvom daňového priznania.

9. Údaje o výhercovi poskytne CEMOD-CZ účastníkovi na základe písomnej žiadosti od 15. 12. 2017. CEMOD-CZ si vyhradzuje právo neoznamovať žiadne informácie týkajúce sa výhry a výhercu telefonicky, faxom, e-mailom alebo osobne.

10. Výherca súťaže výslovne súhlasí s tým, že spoločnosť CEMOD-CZ, ako organizátor súťaže, je oprávnený použiť v súlade s § 77 a nasl. zákona 89/2012 Zb., občiansky zákonník v znení neskorších predpisov bezplatne jeho meno a priezvisko v médiách (vrátane internetu), propagačných a reklamných materiáloch CEMOD-CZ s tým, že môžu byť vyhotovované a zverejňované vyššie uvedeným spôsobom aj zvukové a obrazové záznamy výhercu súťaže bez obmedzenia územia, a to po dobu 5 rokov po ukončení súťaže. Takéto záznamy sa môžu vyhotovovať aj počas odovzdania výhry.

11. Účastník postupom podľa týchto pravidiel udeľuje súhlas so spracovaním svojich údajov v rozsahu meno, priezvisko, adresa, e-mail, telefónne číslo spoločnosti CEMOD–CZ s.r.o., so sídlom Dělnická 390, 532 36 Pardubice, Česká republika, IČ 25629662 zapísaná v OR vedenom Krajským súdom v Hradci Králové, oddiel C, vložka 13638 ako správcovi pre účely organizácie tejto súťaže a s ich spracovaním pre marketingové účely, tj. ponúkanie obchodu a služieb a zasielanie informácií o marketingových akciách CEMOD-CZ, zahŕňajúce aj zasielanie obchodných oznámení prostredníctvom SMS správ, emailov, ako aj pre zasielanie obchodných oznámení prostredníctvom elektronických prostriedkov podľa zákona č. 480/2004 Zb., a to na dobu neurčitú, resp. do odvolania súhlasu. Správca môže spracovať osobné údaje aj prostredníctvom sprostredkovateľa. Zákazník berie na vedomie, že má práva podľa § 11, 12 a 21 zák. č. 101/2000 Zb., tj. najmä že poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné, že môže bezplatne kedykoľvek na adrese správcu odvolať svoj súhlas, že má právo prístupu k osobným údajom, právo zablokovania nesprávnych osobných údajov, ich likvidáciu atď. V prípade pochybností o dodržiavaní práv sa môže účastník obrátiť na správcu. Dozorným orgánom je Úrad na ochranu osobných údajov, www.uoou.cz

12. Prihlásením sa do súťaže zákazník potvrdzuje, že sa oboznámil s týmito pravidlami, týmto porozumel , a vyjadruje s nimi svoj súhlas. Originál pravidiel bude po celý čas trvania súťaže uložený v sídle CEMOD-CZ. Úplné pravidlá budú počas súťaže zverejnené na www.magnet-3pagen.sk, www.blancheporte.sk, www.modino.sk, www.vypredaj-zlavy.sk.

13. Pri akomkoľvek porušení pravidiel tejto súťaže si spoločnosť CEMOD-CZ vyhradzuje právo daného zákazníka zo súťaže bez náhrady vylúčiť. Osoby nespĺňajúce podmienky účasti v súťaži alebo konajúce v rozpore s pravidlami nebudú do tejto súťaže zaradené. Ak sa ukáže, že takáto osoba aj napriek uvedenému získala nárok na jednu z výhier, táto nebude odovzdaná. CEMOD-CZ si vyhradzuje právo konečného posúdenia splnenia podmienok súťaže.

14. Spoločnosť CEMOD-CZ nezodpovedá za stratu alebo nedoručenie ním odosielaných poštových zásielok alebo zásielok zasielaných účastníkmi v súvislosti s touto súťažou. Nevyzdvihnuté alebo nerozdelené výhry prepadajú bez náhrady.

15. CEMOD-CZ nie je zodpovedný za akékoľvek záväzky a riziká spojené s účasťou v tejto súťaži, ani za akúkoľvek škodu či ujmu, ktorú účastník prípadne utrpí svojou účasťou v súťaži. CEMOD-CZ nezodpovedá ani za technické problémy pri prenose dát elektronickými prostriedkami.

16. Spoločnosť CEMOD-CZ si vyhradzuje právo kedykoľvek pozmeniť alebo upraviť pravidlá súťaže alebo súťaž úplne zrušiť bez udania dôvodu a stanovenia náhrady. V prípade, keď dôjde k zmenám v podmienkach a pravidlách súťaže, bude to urobené písomne a zverejnené na www.magnet-3pagen.sk, www.blancheporte.sk, www.modino.sk, www.vypredaj-zlavy..sk. Spoločnosť CEMOD-CZ si vyhradzuje právo nahradiť výhry výhrami podobného typu a zodpovedajúcej hodnoty a meniť podmienky odovzdávania výhier. Vymáhanie účasti v súťaži právnou cestou nie je možné. Výsledky súťaže sú konečné, bez možnosti odvolania. Spoločnosť CEMOD-CZ si vyhradzuje právo rozhodnúť všetky otázky týkajúce sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia v súlade s platnými právnymi predpismi a bez oznámenia dôvodov.

Pravidlá "Bonus 1" v rámci súťaže „Súťaž o 10 000 €“

1. Usporiadateľom je a súťaž organizuje obchodná spoločnosť CEMOD-CZ s.r.o., so sídlom Dělnická 390, 532 36 Pardubice, IČ 25629662, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu v Hradci Králové v odd. C vl. 13638 (ďalej len "organizátor"). Tento dokument podrobne vysvetľuje využitie bonusu 1 v rámci celej súťaže "Súťaž o 10 000 €". Súťaž je usporiadaná v období odo dňa 1.1.2017 do dňa 30.10. 2017 a pravidlá celej súťaže sú uvedené na www.magnet-3pagen.sk, www.blancheporte.sk, www,modino.sk, www.vypredaj-zlavy.sk, www.magnet-3pagen.cz, www.blancheporte.cz, www.modino.cz, www.vyprodej-slevy.cz. Súťaž je spoločná pre Českú a Slovenskú republiku.

2. Podmienky využitia Bonusu1. Bonus1 je možné využiť až pri dostaní narodeninovej knižky podľa pravidiel súťaže "Súťaž o 10 000 €". Pre účely súťaže je za objednaný tovar považovaný tovar, ktorý je expedovaný. Zľavy sa týkajú iba dostupného tovaru. Zľavy sú v rámci bonusu1 poskytované v nasledujúcej výške:

● zľava 1,99 € pri nákupe tovaru na celú objednávku

Pre zákazníkov, ktorí sú občanmi Českej republiky, sú organizátorom v tejto akcii poskytované zľavy v nasledujúcej výške:

● zľava 50,- Kč pri nákupe tovaru na celú objednávku

3. Zákazník si vyberie jednu zo zliav a tú s príslušným kódom akcie je možné využiť iba raz. Pokiaľ bude balík rozdelený do dvoch (viac) častí, bude zľava v príslušnej výške uplatnená až na druhý (resp. posledný) balík, v ktorom bude tovar organizátorom zákazníkovi doručovaný, prípadne bude príslušná zľava rozdelená a čiastočne uplatnená na viacerých balíkoch, v ktorých bude tovar zákazníkovi organizátorom doručovaný. Ak zákazník vráti tovar, na ktorého nákup uplatnil zľavu podľa pravidiel tejto akcie v zákonnej stanovenej lehote pre odstúpenie, vyhradzuje si organizátor právo vrátiť zákazníkovi hodnotu tovaru vráteného v zákonnej lehote len do výšky zodpovedajúcej zákazníkom skutočne zaplatenej cene za takýto tovar tj. bez zarátanej časti zľavy pripadajúci na vrátený tovar. Zákazník berie na vedomie a je výslovne organizátorom v tejto súvislosti informovaný, že ak by došlo k vráteniu hodnoty tovaru v pôvodnej hodnote, došlo by k bezdôvodnému obohateniu na strane zákazníka. Podmienkou účasti v akcii je riadna úhrada zakúpeného tovaru. Súčasne platí, že do hodnoty objednávky sa nezapočíta hodnota nevyexpedovaného tovaru. Účastník akcie berie na vedomie a súhlasí so skutočnosťou, že na účely tejto akcie sa za zaplatenú kúpnu cenu nepovažuje cena tovaru, pri ktorom zákazník odstúpil od kúpnej zmluvy v zákonnej lehote pre odstúpenie od kúpnej zmluvy. Nevyexpedovaným tovarom sa rozumie tovar, ktorý nie je možné zákazníkovi zaslať spolu so zvyšnými objednávkami z dôvodu vyčerpaných skladových zásob produktov.

4. Účastník akcie môže zľavy využiť podľa pravidiel tejto akcie objednávkou tovaru zo zásielkového obchodu týmito spôsobmi:

a) poštou - je potrebné zaslať podľa pravidiel riadne vyplnený objednávací lístok na adresu: Magnet-3Pagen, (Blancheporte, modino, vyprodej- slevy), Dělnická 390, 532 36 Pardubice. Adresa pre Slovenskú republiku: Magnet-3Pagen, (Blancheporte, modino, vypredaj -zlavy), P. O. BOX 91, 830 05 Bratislava 35.

b) Ak si účastník akcie objednáva tovar zo zásielkového obchodu telefonicky alebo elektronickou poštou, je potrebné vyjadriť taktiež súhlas s týmito pravidlami, a to buď telefonicky operátorovi alebo výslovne do správy elektronickej pošty, inak sa zákazník nemôže akcie zúčastniť.

c) Ak si zákazník objednáva zo zásielkového obchodu faxom, je potrebné zaslať vyplnený objednávací lístok, ktorým vyjadruje súhlas s týmito pravidlami, inak sa zákazník nemôže akcie zúčastniť.

d) Ak si zákazník objedná tovar zo zásielkového obchodu cez internetové stránky www.blancheporte.cz alebo www.blancheporte.sk,., www.magnet-3pagen.cz, www.magnet-3pagen.sk, www.modino.cz , www.modino.sk, www.vyprodej-slevy.cz, www.vypredaj-zlavy.sk spôsobom tu stanoveným, zaregistruje sa do akcie zadaním príslušného kódu akcie pri objednávke vybraného tovaru.

5. Účastník akcie svojou účasťou potvrdzuje, že sa oboznámil s týmito pravidlami a s inštrukciami vo všetkých bodoch a vyjadruje s nimi svoj súhlas.

Pravidlá akcie: Darček

1. Táto akcia nie je založená na náhode, je určená tým, ktorí splnili stanovené podmienky (adresáti). Z akcií sú vylúčení zamestnanci spoločnosti CEMOD–CZ s.r.o., ich rodinní príslušníci a ďalej adresáti, ktorých objednávací lístok bude neúplný, nečitateľný alebo poškrtaný. Ponuka platí iba raz a nemôže byť súčasne kombinovaná s inou ponukou. „Balík s odmenou“. V priebehu tejto akcie môže byť odoslanie ponuky k účasti na akcii opakované. Akcia môže byť prezentovaná v rôznych podobách.

2. Adresát, ktorý si objedná tovar od spoločnosti CEMOD–CZ nad 20 eur a za tento tovar riadne zaplatí, získa darček podľa svojho výberu. Na výber sú dámske (pánske) hodinky alebo dámska (pánska) peňaženka.

3. Adresát dostane svoj darček spolu s objednaným tovarom. V prípade vyčerpania zásob darčeka zadarmo je CEMOD–CZ s.r.o. oprávnený zaslať darček zadarmo dodatočne v samostatnej zásielke alebo ho nahradiť iným darčekom primeranej hodnoty.

4. Uskutočnením objednávky adresát schvaľuje bez výhrad tieto podmienky a inštrukcie, ktoré sú uvedené na dokumentoch vzťahujúcich sa k tejto ponukovej akcii a súhlasí s nimi.

Pravidlá "Bonus4" v rámci súťaže „Súťaž o 10 000 €“

1. Usporiadateľom je a súťaž organizuje obchodná spoločnosť CEMOD-CZ s.r.o., so sídlom Dělnická 390, 532 36 Pardubice, IČ 25629662, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu v Hradci Králové v odd. C vl. 13638 (ďalej len "organizátor"). Tento dokument podrobne vysvetľuje využitie Bonusu 4 v rámci celej súťaže "Súťaž o 10 000 €". Súťaž je usporiadaná v období odo dňa 1.1.2017 do dňa 30.10. 2017 a pravidlá celej súťaže sú uvedené na www.magnet-3pagen.sk, www.blancheporte.sk, www.modino.sk, www.vypredaj-zlavy.sk. Súťaž je spoločná pre Českú a Slovenskú republiku.

2. Podmienky využitia bonusu 4. Bonus 4 je možné využiť až po využití bonusu 1, 2 a 3 podľa pravidiel súťaže "Súťaž o 10 000 €". Pre účely súťaže je za objednaný tovar považovaný tovar, ktorý je expedovaný. Zľavy sa týkajú iba dostupného tovaru, ak bude tovar už vypredaný a hodnota objednávky tak nedosiahne nižšie uvedenú hodnotu, pri ktorej by mal zákazník nárok na zľavu, organizátor si vyhradzuje právo túto zľavu neudeliť a ako kompenzáciu udeliť zákazníkovi jednorazovú zľavu vo výške 10% z čiastky zodpovedajúcej expedovanému tovaru.

Zľavy sú organizátorom v tejto akcii poskytované v nasledujúcej výške:

a)

- Zľava 200, - Kč pri nákupe tovaru, ktorého expedovaná hodnota je nad 750, - Kč;

- Zľava 500, - Kč pri nákupe tovaru, ktorého expedovaná hodnota je nad 1.450, - Kč;

- Zľava 750, - Kč pri nákupe tovaru, ktorého expedovaná hodnota je nad 1.950, - Kč.

Pre zákazníkov, ktorí majú trvalý pobyt a doručovaciu adresu na území Slovenskej republiky, sú organizátorom v tejto akcii poskytované zľavy v nasledujúcej výške:

b)

- Zľava 8, - € pri nákupe tovaru, ktorého expedovaná hodnota je nad 30, - €;

- Zľava 20, - € pri nákupe tovaru, ktorého expedovaná hodnota je nad 58, €;

- Zľava 30, - € pri nákupe tovaru, ktorého expedovaná hodnota je nad 78, €.3. Zákazník si vyberie jednu zo zliav a tú s príslušným kódom akcie je možné využiť iba raz. Pokiaľ bude balík rozdelený do dvoch (viac) častí, bude zľava v príslušnej výške uplatnená až na druhý (resp. posledný) balík, v ktorom bude tovar organizátorom zákazníkovi doručovaný, prípadne bude príslušná zľava rozdelená a čiastočne uplatnená na viacerých balíkoch, v ktorých bude tovar zákazníkovi organizátorom doručovaný. Ak zákazník vráti tovar, na ktorého nákup uplatnil zľavu podľa pravidiel tejto akcie v zákonnej stanovenej lehote pre odstúpenie, vyhradzuje si organizátor právo vrátiť zákazníkovi hodnotu tovaru vráteného v zákonnej lehote len do výšky zodpovedajúcej zákazníkom skutočne zaplatenej cene za takýto tovar tj. bez zarátanej časti zľavy pripadajúci na vrátený tovar. Zákazník berie na vedomie a je výslovne organizátorom v tejto súvislosti informovaný, že ak by došlo k vráteniu hodnoty tovaru v pôvodnej hodnote, došlo by k bezdôvodnému obohateniu na strane zákazníka. Podmienkou účasti v akcii je riadna úhrada zakúpeného tovaru. Súčasne platí, že do hodnoty objednávky sa nezapočíta hodnota nevyexpedovaného tovaru. Účastník akcie berie na vedomie a súhlasí so skutočnosťou, že na účely tejto akcie sa za zaplatenú kúpnu cenu nepovažuje cena tovaru, pri ktorom zákazník odstúpil od kúpnej zmluvy v zákonnej lehote pre odstúpenie od kúpnej zmluvy. Nevyexpedovaným tovarom sa rozumie tovar, ktorý nie je možné zákazníkovi zaslať spolu so zvyšnými objednávkami z dôvodu vyčerpaných skladových zásob produktov.

4. Využitie zliav podľa pravidiel tejto akcie môže účastník akcie využiť objednávkou tovaru zo zásielkového obchodu týmito spôsobmi:

a) poštou - je potrebné zaslať podľa pravidiel riadne vyplnený objednávací lístok na adresu: Magnet-3Pagen, (Blancheporte, modino, vyprodej -slevy), Dělnická 390, 532 36 Pardubice. Adresa pre Slovenskú republiku: Blancheporte, (Magnet-3Pagen, modino, vypredaj- zlavy), P. O. BOX 91, 830 05 Bratislava 35.

b) Ak si účastník akcie objednáva tovar zo zásielkového obchodu telefonicky alebo elektronickou poštou, je potrebné vyjadriť taktiež súhlas s týmito pravidlami, a to buď telefonicky operátorovi alebo výslovne do správy elektronickej pošty, inak sa zákazník nemôže akcie zúčastniť.

c) Ak si zákazník objednáva zo zásielkového obchodu faxom, je potrebné zaslať vyplnený objednávací lístok, ktorým vyjadruje súhlas s týmito pravidlami, inak sa zákazník nemôže akcie zúčastniť.

d) Ak si zákazník objedná tovar zo zásielkového obchodu cez internetové stránky www.magnet-3pagen.cz alebo www.magnet-3pagen.sk, www.blancheporte.cz , www.blancheporte.sk, www.modino.cz , www.modino.sk, www.vyprodej-slevy.cz, www.vypredaj-zlavy.sk spôsobom tu stanoveným, zaregistruje sa do akcie zadaním príslušného kódu akcie pri objednávke vybraného tovaru.

5. Účastník akcie svojou účasťou potvrdzuje, že sa oboznámil s týmito pravidlami a s inštrukciami vo všetkých bodoch a vyjadruje s nimi svoj súhlas.

Pravidlá "Bonus 5" v rámci súťaže "Súťaž o 10 000 € "

1. Usporiadateľom je a súťaž organizuje obchodná spoločnosť CEMOD - CZ s.r.o., so sídlom Dělnická 390, 532 36 Pardubice, IČO 25629662, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu v Hradci Králové v odd. C vl. 13638 (ďalej len "organizátor"). Tento dokument podrobne vysvetľuje využitie bonusu 5 v rámci celej súťaže "Súťaž o 250 000 Sk". Súťaž je usporiadaná v období odo dňa 1.1.2017 do dňa 30.10. 2017 a pravidlá celej súťaže sú uvedené na www.magnet-3pagen.sk, www.blancheporte.sk, www.modino.sk, www.vypredaj-zlavy.sk. www.magnet-3pagen.cz, www.blancheporte.cz, www.modino.cz, www.vyprodej-slevy.cz, Súťaž je spoločná pre Českú a Slovenskú republiku.

2. Bonusu č. 5 je možné využiť až po využití bonusu 1, 2, 3 a 4 podľa pravidiel súťaže "Súťaž o 10 000 € ".Na účely súťaže je za objednaný tovar považovaný tovar, ktorý je expedovaný. Zľavy sa týkajú iba dostupného tovaru.

3. Využitím Bonusu 5 zákazník získa zľavu 50 % na tretí objednaný produkt. Týmto nákupom zákazník vstupuje automaticky do súťaže o 1x 10 000 €, čím tiež vyjadruje svoj súhlas s účasťou v súťaži.

4. Využitie zliav podľa pravidiel tejto akcie môže účastník akcie využiť objednávkou tovaru zo zásielkového obchodu týmito spôsobmi:
a) poštou - je potrebné zaslať podľa pravidiel riadne vyplnený objednávací lístok na nasledujúcu adresu: Magnet 3Pagen (Blancheporte, modino, vypredaj-zlavy), P. O. BOX 91, 830 05 Bratislava 35. Adresa pre Českú republiku: Magnet 3Pagen (Blancheporte, modino, vyprodej-slevy), Dělnická 390, 532 36 Pardubice.
b) ak si účastník akcie objednáva tovar zo zásielkového obchodu telefonicky alebo elektronickou poštou, je potrebné vyjadriť taktiež súhlas s týmito pravidlami, a to buď telefonicky operátorovi alebo výslovne do správy elektronickej pošty, inak sa zákazník nemôže akcie zúčastniť.
c) ak si zákazník objedná tovar zo zásielkového obchodu cez internetové stránky www.magnet-3pagen.cz, www.magnet-3pagen.sk, www.blancheporte.cz, www.blancheporte.sk, www.modino.cz, www. modino.sk, www.vyprodej-slevy.cz, www.vypredaj-zlavy.sk spôsobom tu stanoveným, zaregistruje sa do akcie zadaním príslušného kódu akcie pri objednávke vybraného tovaru.

5. Účastník akcie svojou účasťou potvrdzuje, že sa zoznámil s týmito pravidlami a s inštrukciami vo všetkých bodoch a vyjadruje s nimi svoj súhlas.

Pravidlá akcie: „Balík s odmenou“ rok 2016

1. Spoločnosť CEMOD – CZ s.r.o., so sídlom Dělnická 390, 532 36 Pardubice, IČO 25629662, zapísaná v obchodnom registri vedenom Krajským súdom v Hradci Králové v odd. C vl. č. 13638 (ďalej len „CEMOD - CZ“) organizuje od 18. 1. 2016 do 30. 6. 2016 akciu s názvom „Balík s odmenou“. V priebehu tejto akcie môže byť odoslanie ponuky k účasti na akcii opakované. Akcia môže byť prezentovaná v rôznych podobách.

2. Účastníkom akcie sa môže stať najmä fyzická osoba staršia ako 18 rokov s bydliskom na území Českej alebo Slovenskej republiky. V prípade účastníkov mladších ako 18 rokov sú títo povinní mať písomný súhlas zákonného zástupcu, ako na účasť na akcii, tak na prípadné prevzatie výhry. Z hry sú vylúčení zamestnanci spoločnosti CEMOD - CZ a ich rodinní príslušníci. Z akcie budú ďalej vylúčení účastníci, ktorých prihláška do akcie bude neúplná, či nepresná.

3. Do akcie boli vložené vouchery na nákup v spoločnosti CEMOD – CZ s.r.o. v hodnote 3000,- Kč (100,-€). Vouchery možno uplatniť u týchto značiek: Magnet3Pagen - (www.magnet-3pagen.cz / www.magnet-3pagen.sk) Blancheporte - (www.blancheporte.cz/ www.blancheporte.sk) modino - (www.modino.cz / www.modino.sk) Výpredaj-zľavy - (www.vyprodej-slevy.cz/ www.vypredaj-zlavy.sk) avendro – (www.avendro.cz/ www.avendro.sk). Akcia je spoločná pre zákazníkov z Českej republiky a Slovenska.

4. Podmienkou účasti na akcii a získania výhry je skutočnosť, že si zákazník objedná tovar od značiek uvedených vyššie. Pri expedícii balíka bude každý týždeň vykonané náhodné losovanie jedného z expedovaných balíkov, do ktorého bude vložený Voucher na nákup v hodnote 3 000,- Kč (100,-€) spoločne s návodom na jeho použitie. Pokiaľ si zákazník balík s voucherem neprevezme, výhra prepadá v prospech spoločnosti CEMOD-CZ.

5. Údaje o výhercoch poskytne CEMOD - CZ na základe písomnej žiadosti alebo budú zverejnené na www. uvedených značiek v sekcii „Výhercovia“. CEMOD - CZ si vyhradzuje právo neoznamovať žiadne informácie týkajúce sa ceny a výhercu telefonicky či osobne.

6. Prihlásením sa do akcie účastník potvrdzuje, že sa oboznámil s týmito pravidlami a s inštrukciami na ostatných herných dokumentoch a vyjadruje s nimi svoj súhlas.

7. Prihlásením sa do akcie výherca súhlasí v súlade s § 84 a 85 zákona č. 89/2012 Zb., občiansky zákonník, s tým, aby organizátor vytváral obrazové a zvukové záznamy jeho osoby a takto vytvorené obrazové a zvukové záznamy, vrátane jeho mena a priezviska, používal v médiách (vrátane elektronických), propagačných a reklamných materiáloch, a to po dobu 5 rokov od ukončenia tejto akcie.

Pravidlá akcie: „Balík s odmenou“ rok 2015

1. Spoločnosť CEMOD – CZ s.r.o., so sídlom Dělnická 390, 532 36 Pardubice, IČO 25629662, zapísaná v obchodnom registri vedenom Krajským súdom v Hradci Králové v odd. C vl. č. 13638 (ďalej len „CEMOD - CZ“) organizuje od 2. 2. 2015 do 31. 12. 2015 akciu s názvom „Balík s odmenou“. V priebehu tejto akcie môže byť odoslanie ponuky k účasti na akcii opakované. Akcia môže byť prezentovaná v rôznych podobách.

2. Účastníkom akcie sa môže stať najmä fyzická osoba staršia ako 18 rokov s bydliskom na území Českej alebo Slovenskej republiky. V prípade účastníkov mladších ako 18 rokov sú títo povinní mať písomný súhlas zákonného zástupcu, ako na účasť na akcii, tak na prípadné prevzatie výhry. Z hry sú vylúčení zamestnanci spoločnosti CEMOD - CZ a ich rodinní príslušníci. Z akcie budú ďalej vylúčení účastníci, ktorých prihláška do akcie bude neúplná, či nepresná.

3. Do akcie boli vložené vouchery na nákup v spoločnosti CEMOD – CZ s.r.o. v hodnote 3000,- Kč (100,-€). Vouchery možno uplatniť u týchto značiek: Magnet3Pagen - (www.magnet-3pagen.sk) Blancheporte - (www.blancheporte.sk) Modino - (www.modino.sk) Výprodej-zlavy - (www.vypredaj-zlavy.sk). Akcia je spoločná pre zákazníkov z Českej republiky a Slovenska.

4. Podmienkou účasti na akcii a získania výhry je skutočnosť, že si zákazník objedná tovar od značiek uvedených vyššie. Pri expedícii balíka bude každý týždeň vykonané náhodné losovanie jedného z expedovaných balíkov, do ktorého bude vložený Voucher na nákup v hodnote 3 000,- Kč (100,-€) spoločne s návodom na jeho použitie. Pokiaľ si zákazník balík s voucherem neprevezme, výhra prepadá v prospech spoločnosti CEMOD-CZ.

5. Údaje o výhercoch poskytne CEMOD - CZ na základe písomnej žiadosti alebo budú zverejnené na www. uvedených značiek v sekcii „Výhercovia“. CEMOD - CZ si vyhradzuje právo neoznamovať žiadne informácie týkajúce sa ceny a výhercu telefonicky či osobne.

6. Prihlásením sa do akcie účastník potvrdzuje, že sa oboznámil s týmito pravidlami a s inštrukciami na ostatných herných dokumentoch a vyjadruje s nimi svoj súhlas.

7. Prihlásením sa do akcie výherca súhlasí v súlade s § 84 a 85 zákona č. 89/2012 Zb., občiansky zákonník, s tým, aby organizátor vytváral obrazové a zvukové záznamy jeho osoby a takto vytvorené obrazové a zvukové záznamy, vrátane jeho mena a priezviska, používal v médiách (vrátane elektronických), propagačných a reklamných materiáloch, a to po dobu 5 rokov od ukončenia tejto akcie.

Pravidlá k žiadosti o katalóg

1. Táto akcia nie je založená na náhode, je určená tým, ktorí splnili stanovené podmienky (adresáti). Z akcií sú vylúčení zamestnanci spoločnosti CEMOD – CZ s.r.o., ich rodinní príslušníci a ďalej adresáti, ktorých objednávací lístok bude neúplný, nečitateľný alebo poškrtaný. Ponuka platí iba raz a nemôže byť súčasne kombinovaná s inou ponukou.

2. Adresát, ktorý si objedná tovar z katalógov MAGNET 3PAGEN v minimálnej hodnote 20 € a za tento tovar riadne zaplatí, dostane darček zdarma – balíček „Prekvapenie“ – tzn. tovar z katalógu MAGNET 3PAGEN v celkovej hodnote 16,00 €. Ďalej adresát získa ďalší bonus v podobe poštovného zdarma v hodnote 4,30 € na nákup tovaru.

3. Adresát dostane svoj darček v balíku spolu s objednaným tovarom z katalógu. V prípade vyčerpania zásob darčeku je CEMOD – CZ s.r.o. oprávnená zaslať darček dodatočne v samostatnej obálke a nahradiť ho iným darčekom odpovedajúcej hodnoty.

4. Za uvedenie e-mailovej adresy, ktorá nie je ešte u MAGNET 3PAGEN registrovaná a za nákup z katalógu v minimálnej hodnote 20 € možno získať darček.

5. Zaslaním objednávacieho lístku adresát schvaľuje bez výhrad tieto podmienky a inštrukcie, ktoré sú uvedené na dokumentoch vzťahujúcich sa k tejto ponukovej akcii a súhlasí s nimi.

Pravidlá pre získanie promo produktov

1. Táto akcia nie je založená na náhode, je určená tým, ktorý splnili stanovené podmienky (adresáti). Z akcií sú vylúčení zamestnanci spoločnosti CEMOD – CZ s.r.o., ich rodinní príslušníci a ďalej adresáti, ktorých objednávací lístok bude neúplný, nečitateľný alebo preškrtaný. Ponuka platí iba raz a nemôže byť súčasne kombinovaná s inou ponukou (netýka sa to ponuky na obálke).

2. Adresát, ktorý si objedná tovar z katalógov MAGNET 3PAGEN a za tento tovar riadne zaplatí, môže získať produkt za zvýhodnenú cenu alebo darček zdarma. Stačí zaškrtnúť požadovaný tovar na objednávacom lístku.

3. Nalepenie etikety nie je nevyhnutnou podmienkou účasti na akcii.

4. Adresát získa svoje produkty za zvýhodnenú cenu alebo darček zdarma v balíku spolu s objednaným tovarom z katalógu. V prípade vyčerpania zásob darčeka zdarma je CEMOD – CZ s.r.o. oprávnený zaslať darček zdarma dodatočne v samostatnej zásielke alebo ho nahradiť iným darčekom zodpovedajúcej hodnoty.

5. V prípade vyčerpania zásob objednaného tovaru CEMOD – CZ s.r.o. nie je povinný tovar za zvýhodnenú cenu zaslať, poprípade je oprávnený zaslať ho dodatočne v samostatnej zásielke. Mimoriadnu ponuku nemožno získať za nákup tovaru na zodpovední obálke.

6. Za uvedenie e-mailovej adresy, ktorá nie je ešte u MAGNET 3PAGEN registrovaná a za nákup z katalógu v minimálnej hodnote 20,99 zákazník získa darček v hodnote 20 €.

7. Zaslaním objednávacieho lístka adresát schvaľuje bez výhrad tieto podmienky a inštrukcie, ktoré sú uvedené na dokumentoch vzťahujúcich sa k tejto ponukovej akcii a pristupuje k nim.